Friday, November 12, 2010

retro rapsodyModel: Ewelina -x!
All clothes and some accessories: vintage

Modern accessories: Kammi, Dyrberg&Kern, MK, GA


With vintage real fur for this session is like with ,,Mad Men'' we love it, even if we r against smoking in a public places or
sexist attitude towards women, we love it because it's authentic.

3 comments:

Zuzana said...

Loved the last sentence.;) Beautiful images and I love retro, in any kind and shape.;) My preferred fashion style is eclectic and bohemian with colors and patterns.;)
Have a lovely Sunday dear Maja,
xo

kelly said...

Uwielbiam taki styl retro - wspaniale prezentuje się na zdjęciach! A co do 'Mad Men' - niedawno zaczęłam oglądać i czuję, że to zdanie oddaje w 100% moje odczucia co do tego serialu :)

A butki niestety, kosztują 'nieco' dużo, może kiedyś ;) Obcasik rzeczywiście jest wąski, mnie zraża trochę przód, bo przy rozmiarze 40 nawet najdrobniejsze wyciągnięcie noska może wyglądać nieznośnie :( Ale inspiracje rzeczywiście ciekawe. Próbowałam dotrzeć do źródła, ale niestety, na razie brak informacji, może na jego stronie internetowej coś się na ten temat pojawi. Bo tłumaczenie, że ojciec Blahnika pochodził z Czech, a to nasi sąsiedzi... dla mnie jest marne ;)

Pozdrawiam :)

Jagna said...

Ja również uwielbiam styl retro, a zwłaszcza styl bohaterek 'Mad Men'. gdyby nie ograniczenia tamtych czasów chciałabym się cofnąć do nich.
A propos piękne są od Pani opaski do włosów i wszystkim się podoba.
Pozdrawiam